Vejos įrengimas

    Kiekvienas savo kieme norime matyti žalią vejos kilimą, norime, kad užsukę svečiai imtų aikčioti nuo aplinkos grožio. Deje, norint turėti idealią pievutę neužtenka ją vien tik pasėti. Jai reikia skirti nemažai dėmesio ir priežiūros, kaip ir bet kuriam augalui.

    Kad veja būtų tanki, žalia, ją būtina dažnai pjauti, tręšti, laistyti, o nutirpus žiemos sniegui - ir išaeruoti. Tą daryti yra būtina, kad užtikrinti gerą vejos augimą, oro, drėgmės ir svarbiausia - trąšų įsisavinimą. Be trąšų veja skursta, ima geltonuoti, praranda savo dekoratyvumą. Daugiau azoto turinčios trąšos barstomos pirmoje vasaros pusėje ir būtent nuo jo kiekio priklauso žolyno spalva. Azotas lėtina veltinio susidarymą, stabdo grybų ir samanų plitimą, didina atsparumą ligoms.

    Norint įsirengti veją, atitinkančią Jūsų poreikius, privalu atsižvelgti į daugelį faktorių. Pirmiausia - kokioje vietoje bus veja (saulė,šešėlis), kokia bus jos paskirtis (žaidimų aikštelė, vieta pasivaikščiojimams ar ekspozicinė nemindžiojama), norėsite itin dekoratyvios, sportinės, o gal žydinčios mauritaniškosios vejos? Atsakius į šiuos klausimus yra lengviau parinkti tinkamas vejos sėklas ir taip užtikrinti, kad būsima veja džiugintų Jus taip, kaip ir svajojote.

Vejos kaina

Akcija! Vejos įrengimo kaina tik nuo 5 € už kv/m. su žalios vejos garantija

Atliksime šiuos darbus:
Nemokamai nustatysime dirvos rūgštingumą PH;
Tinkamai paruošime dirvą vejos sėjimui: viršutinio sluoksnio purenimas, juodžemio užpylimas (juodžemis į kainą neįskaičiuotas), lyginimas, nuolydžių formavimas, volavimas;
Nemokamai parinksime tinkamiausią sėklų mišinį;
Atliksime sėjimą su vejos sėklomis;
Nupurkšime atsiradusias dviskiltes piktžoles vejoje;
Patręšime išdygusią veją kokybiškomis trąšomis, kad sustiprėtų vejos šaknys;
Nemokamai atliksime pirmą vejos pjovimą.
Į kainą įskaičiuota vejos sėklos, trąšos, herbicidai, įrengimo darbai.

UAB "Sodo Bitės" lizingas

Dabar veja Jūsų kieme išsimokėtinai ir be pabrangimo !

Palankiausios vejos įrengimo paslaugų išsimokėjimo sąlygos

Privalumai:

• Nemokėsite jokių palūkanų!
• Nereikia kreiptis į banką
• Nėra lizingo sutarties mokesčio
• Patogus atsikaitymas pavedimu arba „Perlo“ terminale.
Dabar kiekvienas gali turėti veją savo kieme nemokėdamas visos sumos iš karto! Net jei norite, tačiau neturite galimybės už paslaugą atsiskaityti iš karto, pasinaudodami Sodo Bitės lizingo paslauga galite džiaugtis veja savo kieme. Galima užsisakyti ir kitas stambesnes apželdinimo paslaugas Sodo Bitės lizingo būdu.

Kreipkites telefonu 8 634 12345