Ekologiškos vejos įrengimas

Ekologiška veja

     Ekologiškai vejai įrengti naudojamas išskirtinis mišinys “ECO LAWN”, kuris yra puikus ekologinis sprendimas, nes išauginama graži žalia veja visai netręšiant azotu arba tręšiant mažai eko trąšomis. Mišinys naudojamas soduose prie namų, parkuose arba žaidimų aikštelėse. Smulkialapių dobilų lapeliai gerai dera su varpinėmis žolėmis bei sukuria vešlią žalią veją, kuri vienodai graži išlieka nuo pavasario iki rudens.

    Ekologiška dobilų veja

    Kuo ši ekologiška dobilų veja skiriasi nuo įprastinės?
1. Dobilų pievelėje mažai piktžolių, todėl nereikia purkšti herbicidais.
2. Dobilai visą šiltąjį sezoną būna žali net jei neturite laistymo sistemos ar nenaudojate visai papildomo laistymo.
3. Dobilų veja savaime vėdinasi, todėl nereikia kas metus aeruoti ir skarafikuoti.
4. Dobilų vejos nereikia dažnai pjauti
5. Dobilų veja nenukenčia nuo jūsų augintinių šlapimo.
6. Dobilai žydėjimo metu naudingi vabzdžiams.
7. Dobilų vejos nereikia tręšti, nes jie patys pasigamina azotą.EKO APŽELDINIMAS JAU LIETUVOJE

    Jeigu Jūs skaitote šį puslapį, greičiausiai Jūs palaikote Žaliąją idėją gyventi ekologiškai ekologiškoje aplinkoje.      Augant visam pramonės ir gamybos verslui, taip pat auga ir gamtos tarša, kurioje ne visi nori gyventi ir poilsiauti, leisti laisvalaikį. Siekiant sumažinti gamtos taršą ir išsaugoti gražią ir natūralią, nekenksmingą aplinką sau ir visiems, pirmiausia reiktų pradėti nuo savęs.      Vis daugiau ir daugiau žmonių susirūpina tuo, kokius produktus valgo, kokias švaros ir kosmetikos priemones naudoja, ar tai nekenkia žmogui, vaikams, aplinkai. Vis labiau populiarėja ekologija. Tik dar nedaugelis susimąsto, kad ekologiška kiemo ar sodo aplinka – taip pat labai didelis priedas prie natūralaus gyvenimo būdo. Kas tai – paskutinis mados klyksmas, ar, kiti pagalvotų, rūpestingų tėvų, natūraliai auginančių savo kūdikius ir vaikus ekologiškumo bumas?. Ne.

    Kiekvienas mūsų turėtume gyventi natūralioj aplinkoj, savo kiemo augmenijai nenaudojant sintetinių ar cheminių priemonių. Ekologinis apželdinimas – tai vienas sprendimo būdų. Ir tai, visų pirma - sveikata mums. Čia nenaudojama jokių sintetinių ir cheminių trąšų, herbicidų, insekticidų ir kitų nenatūralių priemonių prižiūrint kiemo augmeniją. Ekologiniui apželdinimui ir priežiūrai yra būdinga naudoti tik gyvulinės ar augalinės kilmės trąšas, nenaudoti benzininės technikos. Ekologinės priemonės kuriant ar prižiūrint naturalų kiemą nesukelia pavojaus naudingiems vabzdžiams ir kitai mažajai gyvūnijai, tokiu būdu yra paliekama vietos natūraliai gamtai apsaugoti augalus nuo kenkėjų ar ligų. Mes nenaudojame benzininės technikos apdirbti reikiamus plotus, bet renkamės elektrinius, akumuliatorinius, baterijomis įkraunamus prietaisus - taip mes atliekame tą patį darbą su dviguba nauda – atliktas darbas + neteršiamas oras išmetamomis dujomis.      Dabar nereikia pirkti cheminių trąšų tam, kad išnaikintumėte sąmanas savo gražioje vejoje. Jeigu palaikote Žaliąją idėją, tikriausiai Jūs apsidžiaugsite sužinoję, kad yra būdas kaip ekologiškai ir ilgam veją išvaduot nuo sąmanų. Tai mes atliekame natūralaus dolomito akmens miltų pagalba.

    Mes visi žinome, kad ekologinė sodininkystė - tai yra mokslas apie vaisių ir daržovių auginimą naudojant skaidančias medžiagas, gautas iš gyvosios esybės bei nenaudojant sintetinių trąšų ir pesticidų. Nei vienas mūsų tikriausiai nenorėtų valgyti vaisių ar daržovių, augintų prižiūrint cheminėmis ir sintetinėmis medžiagomis. Turėdami laisvą žemės lopinėlį savo kieme ar sode galite užsiauginti vaisių ar daržovių, kurios bus 100% ekologiškos. Mes patarsime Jums kokias ekologiškas sėklas sėti, kiek ir kokias natūralias trąšas naudoti , kaip apsaugoti ar gelbėti augalus nuo vieno ar kito kenkėjo ar ligos, nekenkiant visai eko sistemai ir žinoma, Jūsų sveikatai.      Iš gamtos – gamtai. Toks yra mūsų, žaliaveja.lt komandos šūkis. Tai, ką mes gauname iš gamtos – trąšas, kompostą, sėklas, gerųjų vabzdžių darbininkų darbą - atiduodame vėlgi gamtai – vejai,gėlėms, medžiams ir krūmams ir visai kitai augmenijai, kuriai labai to reikia - tam, kad viskas gamtoje būtų darnu.

UAB "Sodo Bitės" lizingas

Dabar veja Jūsų kieme išsimokėtinai ir be pabrangimo !

Palankiausios vejos įrengimo paslaugų išsimokėjimo sąlygos

Privalumai:

• Nemokėsite jokių palūkanų!
• Nereikia kreiptis į banką
• Nėra lizingo sutarties mokesčio
• Patogus atsikaitymas pavedimu arba „Perlo“ terminale.
Dabar kiekvienas gali turėti veją savo kieme nemokėdamas visos sumos iš karto! Net jei norite, tačiau neturite galimybės už paslaugą atsiskaityti iš karto, pasinaudodami Sodo Bitės lizingo paslauga galite džiaugtis veja savo kieme. Galima užsisakyti ir kitas stambesnes apželdinimo paslaugas Sodo Bitės lizingo būdu.

Kreipkites telefonu 8 634 12345