Apsauga nuo kurmių

Apsauga nuo kurmių. Patentuota technologija PoPieva

     Kiekvienas norime gyventi šiuolaikiškai ir moderniai tuo pačiu mėgaudamiesi mūsų gamtos grožiu ir ramybe. Gyvenantys toliau nuo triukšmingo miesto centro supranta gamtos grožį ir jos kiekvieną dieną teikiamus malonumus.

    Pievelė supanti mus kasdien - vienas iš dažniausiai sutinkamų gamtos kūrinių. Turėti natūralią, tvarkingą pievelę - kiekvieno namo savininko svajonė ir garbė, parodanti ir jo pagarbą gamtai. Kartais gamta iškrečia mums pokštą ir mūsų sunkus darbas nueina perniek.

     Vienas iš tokių pokštų - kurmiai, išrausiantys pieveles ir pridarantys daugiau bėdų negu naudos. Produktas Po Pieva - tai unikalus, patikimas ir ekologiškas būdas kovai prieš šiuos žemės gyventojus. Suteikiama 50 metų garantija apsaugo Jus nuo rūpesčių ilgus metus.

     Technologija

     Kurmiai - tai gyvūnai, gyvenantys po žeme. Kurmiarausiai yra tik maža jų rausiamų tunelių dalis. Jie reikalingi kvėpavimui ir perteklinei žemei išstumti. Pasaulyje ir Lietuvoje yra žinoma daug kovos su kurmiais būdų. Dauguma jų yra nuodų pagrindu. Tačiau "gera vieta" ilgai neužsibūna "tuščia". Netgi išnuodijus visą kurmių šeimyną, kitą pavasarį ar netgi tą pačią vasarą atsikraustys nauji "gyventojai". Beto nuodai kenkia ne tik kurmiams, bet ir visai pievelei ir po ja esančiai ekosistemai.

     PoPieva - tai unikali, ekologiška ir patentuota technologija, nekenkianti pievelei, žemei ir ekosistemai. Maždaug 2-30 cm (priklausomai nuo dirvožemio ir reljefo) gylyje klojama speciali, padidinto tamprumo, poliamidinio pluošto medžiaga, veikianti kaip siena kurmiams. Tačiau per ją vyksta pilnavertis ekosistemos gyvavimas - vandens dalybos, mažųjų "gyventojų" migracija (išskyrus kurmius).

     Pasinaudoję šiuo būdu nepakenksite ekosistemai ir atsikratysite rūpesčių, kuriuos kelia kurmiai ilgus metus. Technologijai suteikiama net 50 metų garantija. Kadangi medžiaga yra klojama po žeme, patariame šiuos darbus atlikti rudenį arba pavasarį, kad vasarą netektų bėgioti po juodą dirvožemį belaukiant ataugančios žolės.

     Teikiame šias paslaugas:

     - Konsultavimo, projektavimo
- PoPieva technologijos įgyvendinimo paslaugos

     Technologijai suteikiama 50! metų garantija.

     PoPieva įgyvendinimo darbai trunka nuo vienos dienos priklausomai nuo norimos apsaugoti pievelės ploto ir reljefo.

     Daugiau informacijos apie produktą telefonu 8 634 12345   internete www.popieva.ltUAB "Sodo Bitės" lizingas

Dabar veja Jūsų kieme išsimokėtinai ir be pabrangimo !

Palankiausios vejos įrengimo paslaugų išsimokėjimo sąlygos

Privalumai:

• Nemokėsite jokių palūkanų!
• Nereikia kreiptis į banką
• Nėra lizingo sutarties mokesčio
• Patogus atsikaitymas pavedimu arba „Perlo“ terminale.
Dabar kiekvienas gali turėti veją savo kieme nemokėdamas visos sumos iš karto! Net jei norite, tačiau neturite galimybės už paslaugą atsiskaityti iš karto, pasinaudodami Sodo Bitės lizingo paslauga galite džiaugtis veja savo kieme. Galima užsisakyti ir kitas stambesnes apželdinimo paslaugas Sodo Bitės lizingo būdu.

Kreipkites telefonu 8 634 12345