Klientų atsiliepimai ir rekomendacijos

 

     Kai gyveni bute ir turi balkoną dydžio sulig dėže nuo dulkių siurblio, atrodo, kad čia užsiauginęs kelis krūmelius prieskonių ar vyšninių pomidorų vazone jau esi profesionalus sodininkas/daržininkas! Tačiau persikrausčius į nuosavą namą, kur sodas su daržu užima kelis arus, supranti, kad tavo "balkoninio sodininko" žinios tevertos riestainio skylės... Iš pirmo žvilgsnio atrodė, kad ir vaismedžiai sode - puikūs, ir veja labai gera, ir dirva darže nebloga, ir gėlynus greit užsiauginsiu... Tačiau paaiškėjo, kad viskas ne taip paprasta, nes mudu su vyru šioje srityje esam dar pirmokėliai. "Sodo bitės" yra profesionalų komanda, turinti labai teisingą pajautimą, ką, kur ir kaip daryti. Kai jie dirba tavo sode, gali jaustis ramus. Tai kruopštūs, atsakingi ir savo darbui itin atsidavę žmonės. "Sodo bičių" vadovė Lina - lyg vakšiojanti enciklopedija! Ir apie vaismedžių ligas papasakos, ir apie jų priežiūrą, ir kaip veja rūpintis, kad nevirstų samanų kilimu, ir apie augalus bei gėles patarimų nepagailės. Tik jos ir "Sodo bičių" komandos dėka mūsų kieme atsirado fantastiškas gėlynas, kuriame puikuojasi arbatinės ir vijoklinės rožės, levandos bei kiti augalai. Nuoširdžiai sakau - niekada pati tokio nebūčiau sukūrusi, nes nežinojau, nei kaip žemę tinkamai paruošti, nei ką prie ko sodinti. "Sodo bitės" užsėjo ir naują žolę ten, kur jos neliko po vandens gręžinio įrengimo darbų. Taip pat nė nenutuokėm, kad yra vadinamoji "pavėsio žolė", galinti kuo puikiausiai žaliuoti be saulės spindulių. Pas mus tokiame užkampyje vešėjo tik paparčiai, o šį pavasarį sulauksim naujos vejos. Su Viktoru džiaugiamės, kad "neišradinėjom dviračio" ten, kur jis jau išrastas, nes tai visiškas laiko gaišimas. Juk yra "Sodo bitės"! Dabar mums tenka tik atlaikyti pavydžius kaimynų žvilgsnius.

Pagarbiai,
TV3 žinių vedėja Renata Šakalytė-Jakovleva


 

      Kadangi su žmona gyvename name, tad natūralu, kad kaip ir visi, turime nedidelį kiemelį, kuriame - pavėsinė, pora obelų, keletas dekoratyvinių augalų, ir, žinoma, pievelė. Jau keletą metų ta pievelė yra mūsų ,,galvos skausmas”. Po to, kai įsirengėme pavėsinę ir užsėjome pievelę, mums niekaip nepavyko padaryti taip, kad pievelė atrodytų taip, kaip mes norime. O norėjome paprasto dalyko, kad ji būtų tiesiog vešli ir žalia. Stengėmės kaip įmanydami. Ir trąšomis tręšėme, ir kruopščiai laistėme, ir papildomai pirkome sėklų, bandydami atgaivinti ,,nušiurusius” plotus, bet pievelė vistiek atrodė prastai.
     Buvome girdėję apie ruloninės vejas, bet mums atrodė, kad tai kažkokia speciali prekė, kuri naudojama tik ypatingais atvejais: Prezidentūros kiemeliui iškloti ar Romos Popiežiaus sodui Vatikane smile emoticon Tačiau susidūrę su ,,Sodo bitėmis”, supratome, kad tai yra prieinamas, nebrangus, greitas ir super efektyvus būdas, turėti fantastišką pievelę prie namų. Kai išsiklojome ruloninę ,,Sodo bičių” atvežtą veją, mūsų pieva dabar atrodo, kaip iš Disnėjaus filmų smile emoticon žalia, vešli, minkšta, ją lengva prižiūrėti tokiems sodininkams–mėgėjams, kaip mes su žmona. Pievelė puikiausiai žaliuoja net gūdžiam pavėsy po mūsų didžiąja egle. Roberta džiaugiasi, kad dabar ant pievelės galės puikiai degintis ir be gulto.
Nuo šiol mes savo kaimynams ir draugams rekomenduojame nevargti keletą metų bandant užsiauginti gražią veją, o tiesiog kreiptis į ,,Sodo bites”.

Aktorius Ramūnas Šimukauskas


 

     Vilniaus centre turėti plotelį žalios vejos - prabanga. Kiemai kaip šuliniai, o jų dugne - keli gabalėliai žemės plotelių, kurių saulė beveik neaplanko. Nesakysiu kiek kartų vyko bandymai -pasodinsiu, užauginsiu, žaliom pievom pasdabinsiu :) Kiek sodinta , tręšta, tempta vos ne su pincetu kiekviena išdygus žolytė aukštyn. Ir viskas veltui...nuleidom visi rankas, supratę, kad prieš gamtą nepašokinėsi. Graži vieta tapo nemiela ir todėl visi kaip įmanydami stengdavomės patekti į namus, nežiūrėdami kiemui į akis:) Nes buvo gėda, kad nieko dėl jo negalim padaryti. Todėl, kai buvo pasiūlyta pasikviesti "Sodo bites" ir iškloti kiemą rulonine veja, dauguma gyventojų į tai pažiūrėjo kaip į kažką iš fantastinio filmo :) Nes per daug buvo vargta, stengtasi ir beviltiškai, kad patikėtume laiminga pabaiga. Ir labai džiaugiuosi, kad blaivus protas ir avantiūrizmas sužaidė prieš neviltį ir nepasitikėjimą :) Kai per pusdienį kiemas pasidengė vešlia pieva, kokios jis turbūt nematė kokį pusšimtį metų, supratau, kad įvyko stebuklas :) pieva "užaugo" lyg pamojus stebuklinga lazdele :) Šis kiemas priklauso bendrijai, todėl vieno šeimininko irgi nėra. Todėl labai apsidžiaugėm, kad pavyko sutarti su "Sodo bitėmis" ir dėl vejos priežiūros. Visiems nuoširdžiai rekomenduoju "Sodo bites", kaip firmą, kuri lengviausiu būdu į Jūsų kiemą įridens gamtą :) Džiaugtis basomis kojomis sutinkant pavasarį net miesto centre-fantastiškas jausmas:) Patikėkit manim:) Nuoširdus dėkui "Sodo bitėms" už tokią gražią gamtos dovaną:)
 

Aktorė, renginių vedėja - Violeta Mičiulienė


 

 

     Daugumos vyrų žinios apie vejos priežiūrą dažniausiai apsiriboja tik pačios vejos nupjovimu kartą per savaitę. Bet tai toli gražu ne viskas. Ir tai apskritai neturėtų būti viskas, kas gali augti kieme.
     Vieną dieną į mūsų kiemą atskridusios “Sodo bites” papildė žinių bagažą ne tik apie augalų įvairovę, bet ir kaip tikamai prižiūrėti veją, parengti augalus žiemai (vaismedžius, rožes) ir kaip mulčiuoti bei kada mulčiuoti kai kuriuos augalus. Ne tik suteikė naudingų patarimų apie genėjimą, bet ir pademonstravo tai praktiškai: kieme augo sena ir aukšta obelis, kuri beveik nedavė vaisių. Atvykusi “Sodo bičių” komanda bevertį medį mitriai sudorojo dalimis, tuo tarpu kita obelis buvo gražiai apgenėta, suformuojant gražų vainiką.
     Esame dėkingi už profesionalią pagalbą, nes kai kurių darbų patiems tikrai nebūtų pavykę padaryti.

"Radiocentro" laidų ir renginių vedėjas Saulius Jansonas