Vejos pjovimas

 

     Mūsų šūkis "Leiskit laiką su šeima - Jūsų veja pasirūpins "Sodo bitės".

     Vejos pjovimas profesionaliomis žoliapjovėmis, surinkimas ir išvežimas - tai, ką siūlome Jums, kad Jūsų veja atrodytų visada nepriekaištingai tvarkinga. Pakraščius ir aplink sklype esančius objektus apipjauname trimerio pagalba.

     Būtina veją prižiūrėti ir reguliariai pjauti, ypač jeigu tai dekoratyvi veja. Žemaūgės žolės (miglės, smilgos) pjaunamos 3-4 cm aukščio, o aukštaūgės (svidrės, raudonieji eraičinai) - 5-6 cm aukščio. Negalima suvėlinti vejų pjovimo, nes pjaunant aukštesnes kaip 10-12 cm žoles apsinuogina jų krūmijimosi centrai, ir saulė iškaitina viršutinį velėnos sluoksnį. Geriausia pjauti veją ne mažiau, kaip kartą per savaitę esant normaliam laistymui ir reguliariam tręšimui.

     Vejos pjovimo kaina priklauso nuo sklypo ploto ir reljefo.

   Nuolaidos teikiamos: nuolatiniams klientams, pasikvietusiems užsisakyti paslaugą kaimynus, daugiabučių bendruomenėms bei bendrijoms, pasirašiusioms sutartis.
 

 

Vejos tręšimas

     Sudarome tikslu tręšimo grafika, parenkame trąšas, išbarstome trąšas su profesionaliais rotaciniais barstytuvais.

     Kad žolė augtų sveika, reikalingi maisto elementai, kurie būtini augalo gyvybinėms funkcijoms užtikrinti. Jei neaprūpinsite dirvos papildomomis maisto medžiagomis, veja bus blyškesnė, retesnė, sunkiai vystys savo šaknis ir gali pradėti geltonuoti žolių galiukai po pjovimų. Patręšta veja būna tanki, tamsiai žalios spalvos, be piktžolių ir be samanų, atsparesnė sausrai ir ligoms.

    Vejoms reikalingas azotas, fosforas, kalis, kalcis, siera, magnis, geležis, boras, varis, cinkas, manganas, molibdenas.