Vejos įrengimas


      Kiekvienas savo kieme norime matyti žalią vejos kilimą, norime, kad užsukę svečiai imtų aikčioti nuo aplinkos grožio. Deje, norint turėti idealią pievutę neužtenka ją vien tik pasėti. Jai reikia skirti nemažai dėmesio ir priežiūros, kaip ir bet kuriam augalui.


     Kad veja būtų tanki, žalia, ją būtina dažnai pjauti, tręšti, laistyti, o nutirpus žiemos sniegui - ir išaeruoti. Tą daryti yra būtina, kad užtikrinti gerą vejos augimą, oro, drėgmės ir svarbiausia - trąšų įsisavinimą.
Be trąšų veja skursta, ima geltonuoti, praranda savo dekoratyvumą. Daugiau azoto turinčios trąšos barstomos pirmoje vasaros pusėje ir būtent nuo jo kiekio priklauso žolyno spalva. Azotas lėtina veltinio susidarymą, stabdo grybų ir samanų plitimą, didina atsparumą ligoms.


     Norint įsirengti veją, atitinkančią Jūsų poreikius, privalu atsižvelgti į daugelį faktorių. Pirmiausia - kokioje vietoje bus veja (saulė,šešėlis), kokia bus jos paskirtis (žaidimų aikštelė, vieta pasivaikščiojimams ar ekspozicinė nemindžiojama), norėsite itin dekoratyvios, sportinės, o gal žydinčios mauritaniškosios vejos? Atsakius į šiuos klausimus yra lengviau parinkti tinkamas vejos sėklas ir taip užtikrinti, kad būsima veja džiugintų Jus taip, kaip ir svajojote.


Vejos įrengimas tik nuo 1.5 €  kv/m

Į kainą įeina:
1. vejos įrengimas (įskaitant darbą, medžiagas)
2. apie 10 cm juodžemio užpylimas (juodžemio kaina neįskaičiuota)
3. viršutinio sluoksnio purenimas, lyginimas, nuolydžių formavimas
4. pirmasis volavimas
5. sėjimas (su sėklomis)
6. tręšimas (su trąšomis)
7. antrasis volavimas
8. pirmas vejos nupjovimas

Daugiau informacijos www.vejosirengimas.lt